Pyrat rumy

Zrají na malinkém korálovém ostrůvku Anguilla a snoubí v sobě ty nejlepší chutě a vůně Karibiku. Pokud pořídíte rum značky Pyrat, dostanete znamenitý nápoj s výraznou chutí, kterým si neuděláte před návštěvou ostudu.

Co všechny rumy Pyrat spojuje? Jednoznačně výrazná vůně a hlavně chuť, která je zvláště u Pyrat XO Reserve nezaměnitelná. A pak také ručně vyráběné lahve, ve kterých jsou k dostání. Nenajdete dvě stejné, stejný je nicméně motiv bůžka Hoti, který na nich je.Jaký rum Pyrat koupit…

 

  • … když chci míchat koktejl? Použít do koktejlu luxusní rum je téměř hřích. U rumu Pyrat XO Reserve vám ho ale po ochutnání odpustí. Výrazné ovocné aroma totiž do koktejlů sedne. Pro běžné koktejly se ale podívejte po jiné značce – vhodné jsou třeba rumy Santa Teresa.
  • … když na ceně (ne)záleží? Rum Pyrat Cask 1623 se každý rok vyrábí jen v limitovaném počtu, navíc ho dostanete v krásném dřevěném boxu a nádherné ručně vyráběné lahvi. A chuť? Jedna z nejlepších na světě. Věřte, že každý znalec za něj nakonec zaplatí rád a s láskou.
  • … když jsem rumový začátečník? Rumy Pyrat jsou chuťově výrazné a nijak neurazí ani laika, Zkuste ale zabrousit i k jiným značkám. Mladší rumy z řad Diplomático nebo El Dorado vám budou určitě chutnat a snáze u nich rozpoznáte jednotlivé chuťové vrstvy!
  • … když jsem rumový fajnšmekr? Patnáctiletý stařený rum Pyrat XO Reserve má výraznou a tudíž nezaměnitelnou chuť. Chutná totiž po pomerančích. Hodí se i do koktejlů, ale nejlépe si ho vychutnáte samotný, nebo s troškou ledu.
Pyrat Cask 1623 0,75l
Gold Medal 2007 Ministry of Rum Tasting Competition Won Best Rum in the 2013 About.com Readers' Choice Awards Gold Medal (Aged Rums 15+ Years Old)
Pyrat XO Reserve 0,38l
Award: Gold Medal (Aged Rums 15+ Years Old) Pyrat Rum won Best Rum in the 2013 About.com Readers' Choice Awards. GOLD MEDAL WINNER - AMERICAN TASTING AWARDS
Pyrat XO Reserve 0,7l
Award: Gold Medal (Aged Rums 15+ Years Old) Pyrat Rum won Best Rum in the 2013 About.com Readers' Choice Awards. GOLD MEDAL WINNER - AMERICAN TASTING AWARDS