Pyrat

Pyrat Cask 1623 0,75l

  • Výrobce:Pyrat
  • Země původu:Anguilla
Pyrat Cask 1623 – to je vyvážená směs devíti karibských rumů, jejímž výsledkem je jeden z nejlepších rumů současnosti. Sladká ovocná vůně, sladká a hustá chuť. Nádherná ručně vyráběná láhev – pokud si chcete udělat radost opravdovým skvostem mezi rumy, sáhněte po Pyrat Cask 1623.
Delší popisek:

Ostrov Anguilla v malých Antilách je malinký rozlohou, přesto se tu vyrábí jeden z největších a nejlepších rumů planety – rum Pyrat Cask 1623.

Tmavě hnědý rum Pyrat Cask 1623 je vlajkovou lodí společnosti Patron Spirits, pod kterou spadají i další rumy Pyrat.

Když máte rádi sladké, sáhněte po Pyrat Cask 1623

Vůně tohoto rumu je sladká a koresponduje i s chutí. Nejdříve cítíte sladké aroma čerstvého i sušeného ovoce, od broskví a hroznového vína přes fíky a švestky až k ořechům. Chuťově je pak tělo rumu bohaté a husté, chuť broskví přetrvává, přidává se k ní ale ještě i pikantní zázvor a javorový sirup. Závěr je dlouhý a silný, nicméně celkově je chuť velmi vyvážená.

Pyrat Cask 1623 je ukázkovým příkladem umění blendování rumů – je to exkluzivní komplet rovnou devíti karibských rumů, z nichž každý zrál v jiných podmínkách a po různě dlouhou dobu – část z nich strávila v dubových sudech dokonce čtyřicet let!

Počet lahví je omezen

Žádný z těchto rumů nicméně nebyl destilován přímo na ostrově Anguilla – vždyť na něm není ani lihovar a cukrové třtině se tady nedaří – na ostrově Anguilla probíhá „pouze“ zrání a odborné mísení tohoto rumu.

Počet lahví s Pyrat Cask 1623, které každý rok opustí břehy tohoto ostrova, je limitovaný. I to je důvod, proč je cena Pyrat Cask 1623 tak vysoká. Bytelnou krabici z ořechového dřeva, ve které je ukryta láhev s vyobrazeným patronem Hoti, který drží ochrannou ruku nad všemi věstci a hlavně barmany, tak nemůže mít doma každý. Snad každý milovník rumu po ní ale touží.

Proč právě tento rum? Pyrat Cask 1623 patří do první desítky top prémiových rumů, jeho cena není zanedbatelná, musí ho ale ocenit každý, i ten nejnáročnější znalec. Pyrat Cask 1623 je opravdu luxusní nápoj, kterým můžete pohostit kohokoli.

Náš tipPokud se vám dostane rum Pyrat Cask 1623 do rukou, pečlivě si prohlédněte lahev, do které byl stočený. Lahve tohoto rumu jsou totiž speciálně ručně vyráběné právě pro tento nápoj. Drobné nedokonalosti na jejím povrchu jsou tak důkazem poctivé ruční práce.

Gold Medal 2007 Ministry of Rum Tasting Competition Won Best Rum in the 2013 About.com Readers' Choice Awards Gold Medal (Aged Rums 15+ Years Old)