Botran rumy

Jsou destilovány z panenského sirupu cukrové třtiny, jež zraje v jižní Guatemale, a jako by z nich byl cítit žár slunečních paprsků. Rumy Botran z produkce destilérky Casa Botran jsou guatemalským národním pokladem. Všechny zdejší rumy zrají v unikátních podmínkách, v takzvaném solera systému zrání a jejich následným blendováním vznikají Botran rumy, jež se vyznačují mnohovrstevnatou, ale delikátně jemnou chutí a v neposlední řadě i velmi příjemnou cenou.Jaký rum Botran koupit…

 

  • když chci míchat koktejl? V naší nabídce Botran rumů najdete i prvotřídní bílý rum Botran Etiqueta Blanca. A právě ten patří do všech klasických rumových koktejlů. Přítomnost v koktejlu pak sluší i zlatému rumu Botran Añejo Oro, který je výborný i do horkých nápojů.
  • když na ceně (ne)záleží? Nejluxusnější a nejdražší z Botran rumů je Botran Solera 1893 v krásné lahvi ve tvaru kapky. Průměrná doba zrání tohoto blendu rumů je 18 let, chuť je vrstevnatá, vůně jemná a poměr ceny a kvality pro vaši peněženku opravdu příjemný.
  • když jsem rumový začátečník? Zlatý rum Botran Añejo Oro je tvořený rumy, jež zrají v průměru pět let. Vůně je příjemně karamelová, chuť na začátku taktéž. Až po chvíli se rozvine, ucítíte koření a jemnou dřevitost, která začátečníky nevyděsí, ale navnadí.
  • když jsem rumový fajnšmekr? Rum Botran Reserva je blend rumů starých pět až čtrnáct let, charakterem chuti působí ale ještě starší. Chuť je mnohovrstevnatá, složitá, s četnými odbočkami a rozluštit tento chuťový hlavolam je výzva pro opravdové fajnšmekry.
Botran Añejo oro 1l
Silver Medal - Dark Rum - 2006 International Sugar Cane Spirits Tasting Competition Ybor City “Gold Award” v kategorii “80 Proof Dark” na “International Rum Festival 2003” Kanada.
Botran Etiqueta Blanca 0,7l
Gold Medal - White Rum - 2006 International Sugar Cane Spirits Tasting Competition Ybor City
Botran Reserva 0,7l
2011 Excellence in Flexography Awards Competition 2011 Premier Print Awards for technical excellence in the packaging category
Botran Solera 1893 0,7l
Gold Medal - Dark Rum - 2006 International Sugar Cane Spirits Tasting Competition Ybor City Winner International Review of Spirits Gold Medal Award