Marie Galant rumy

Na klasické mapě světa je téměř neviditelný, na rumové mapě ho ale žádný znalec nepřehlédne. Ostrůvek Marie Galant je malý rozlohou, ale velký svými rumy. Rumy, které jsou obvykle z kategorie agricole, které jsou kvalitní a které jsou vyráběny ručně, tak jako před desítkami let.

Ptáte se, kdy koupit rum z Marie Galant?

  • … Když chcete opravdu silný rum. 50, 56, ale i 59 procent alkoholu. Rumy (a zejména ty bílé) z Marie Galant vynikají výjimečnou silou, která se skvěle hodí do koktejlů. Vyzkoušet je můžete i samotné, nicméně opravdu pozor na množství alkoholu, které obsahují!
  • … Když chcete ty nejlepší agricole rumy. Rumy s přídomkem „agricole“ jsou rumy vyráběné přímo z čerstvé šťávy cukrové třtiny a v celosvětové produkci zabírají jen zhruba pětinu všech rumů. Jedny z nejlepších pak vznikají právě na ostrůvku Marie Galant.
  • >… Když chcete rum s maximálním podílem ruční výroby. Marie Galant je malinký ostrůvek, kde ještě pořád cukrovou třtinu svážejí místo nákladních aut volské povozy a kde moderní výrobu nahrazuje pečlivá péče a starostlivost. Platí jak pro pro rumy Bielle, tak Rhum Rhum.
  • ... Když chcete bílý rum, který je opravdu kvalitní. Bílé rumy z Marie Galant jsou mezi fajnšmekry pojmem. Ano, většina jich stojí více, než je pro bílé rumy běžné, ale i zážitek je nesrovnatelný. Mají famózní chuť, některé s nádechem vanilky, jiné kokosu.
  • … Když chcete rum z unikátní cukrové třtiny. Právě na ostrově Marie Galant roste unikátní odrůda cukrové třtiny, kterou nenajdete nikde jinde. Specifické podmínky, které potřebuje pro růst, to neumožňují. A právě proto mají všechny rumy Bielle i Rhum Rhum tak specifickou chuť.
Bielle Rhum Blanc 1l
Médaillé d'ARGENT au Concours Général Agricole de Paris 2013 Médaillé d'OR au Concours Général Agricole de Paris 2011 et 2013
Rhum Rhum - Rhum Blanc Agricole 0,7l
FindTheBest.com Smart Rating 80%
Rhum Rhum Liberation 2012 Agricole 0,7l
DuRhum.com rating: 17.9/20