Rhum rhum rumy

Pokladem a bohatstvím malého ostrova Marie Galant jsou zdejší rumy. Na ostrově se pěstuje unikátní druh cukrové třtiny a z ní se vyrábějí rumy pod značkou Rhum Rhum, které vznikají v destilérce Bielle. Jsou to rumy moderní doby, které nicméně vznikají tradičními postupy.

 

Co všechny rumy Rhum Rhum spojuje? Zapomeňte na neosobní moderní technologie, značka Rhum Rhum vzniká tradičními postupy, unikátní druh cukrové třtiny se do destilérky sváží na volských povozech a pak se zpracovává ručně. Rhum Rhum rumy pak spojuje i svěží ovocná vůně a chuť, ve které se také objevují šťavnaté tóny ovoce.Jaký rum Rhum Rhum koupit…

 

  • ... když chci míchat koktejl? Je jedním z nejlepších bílých rumů na světě a síla jeho 56 % alkoholu se perfektně vyjímá v rumových koktejlech. Bílý Rhum Rhum Blanc Agricole chutná po jahodách, po růžích a výrazně odkazuje na šťavnatost citrusů.
  • ... když na ceně (ne)záleží? Pokud chcete kvalitní rum do koktejlů, ale za příjemnější cenu, pak se místo po láhvi značky Rhum Rhum porozhlédněte po rumech značky Santa Teresa, které jsou levnější, ale taktéž se těší perfektní pověsti mezi koktejlovými rumy.
  • ... když jsem rumový začátečník? Vůně zlatého rumu Rhum Rhum Liberation 2010 Agricole je výrazně dřevitá, z chuti ale věkovitost příliš cítit není. Naopak je spíše ovocná, cítit jsou tóny pomerančů a mandarinek. Závěr je dlouhý a jen lehce nasládlý.
  • ... když jsem rumový fajnšmekr? Ještě kvalitnějšími agricole rumy, než jsou rumy značky Rhum Rhum jsou rumy značky Opthimus. Ty se také vyrábějí ne z melasy, ale přímo z čerstvé šťávy cukrové třtiny a patří ke špičce nejen agricole, ale vůbec všech rumů.
Rhum Rhum - Rhum Blanc Agricole 0,7l
FindTheBest.com Smart Rating 80%
Rhum Rhum Liberation 2012 Agricole 0,7l
DuRhum.com rating: 17.9/20