Diplomático rumy

Esence toho nejlepšího z chutí a vůní Venezuely – to jsou rumy Diplomático, jež vznikají v destilérce Destilerias Unidas v městečku La Miel díky dokonalé kombinaci podnebí, místní vody a výborné cukrové třtiny.

Co všechny rumy Diplomático spojuje? Perfektní poměr mezi cenou a kvalitou, kterou za ní dostanete. A základní typické stavební kameny vůně a chuti - jemná sladkost, která se okamžitě rozlije na jazyku. V tom dalším už se ale rumy Diplomático mezi sebou liší…Jaký rum Diplomático koupit…

 

  • … když chci míchat koktejl? Hnědý rum Diplomático Reserva je rumový universál, který chutná jak samotný, tak v koktejlech. Jeho lehce pikantní a nasládlá chuť jim dodá zvláštní příchuť. V koktejlech to sluší i rumu Diplomático Añejo nebo bílému Diplomático Blanco.
  • … když na ceně (ne)záleží? Velvyslancem luxusu a korunním klenotem rumů Diplomático je rum Diplomático Ambassador, který je ukrytý v luxusní dřevěné kazetě a lahvi se zlaceným uzávěrem. Jeho cenu šponuje i fakt, že ročně jde do prodeje pouhých 1600 lahví.
  • … když jsem rumový začátečník? Diplomático Añejo je mladý rum zlaté barvy, který nabízí dokonalý soulad barvy, chutě a vůně. Blend rumů o průměrné délce zrání tři roky je dostatečně jemný a přiměřeně složitý, aby okouzlil i rumového laika.
  • … když jsem rumový fajnšmekr? Zhruba tři desítky ocenění a tedy statut jednoho z nejúspěšnějších rumů světa má na svém kontě rum Diplomático Reserva Exclusiva. Tento dvanáctiletý rum nabízí veliký chuťový zážitek v podobě bohatého a sladkého těla.
Diplomático Ambassador 0,7l (kazeta)
2012 RumXP Tasting Competition Award: Gold Created by Golden Barrel Awards 2011 Master Rum Blender of the Year, Tito Cordero In the list of best new rums of 2011
Diplomático Añejo 0,7l
„Platinum Medal“ – World Beverage Competition „Double Gold Medal“ – San Francisco World Spirit Competition
Diplomático Blanco 0,7l
Gold Medal - White Rum - 2009 Ministry of Rum Tasting Competition Miami 2009 Drinks Business Spirits Masters awards
Diplomático Reserva 0,7l
Best in Class at the Rum Experience, London 2007 Gold Medal at the Rum Experience, London 2007
Diplomático Reserva Exclusiva 0,7l
„Best of Category“ v kategorii rumů zrajících 9–15 let – International Rum Festival 2008, Ybor City, Tampa, Florida. Gold Medal - Premium Rum - 2009 Ministry of Rum Tasting Competition Gold Medal - Premium Rum - 2007 Ministry of Rum Tasting Competition Rum Diplomático je v AKCI!
Diplomático Reserva Exclusiva 0,7l (tuba)
„Best of Category“ v kategorii rumů zrajících 9–15 let – International Rum Festival 2008, Ybor City, Tampa, Florida. Gold Medal - Premium Rum - 2009 Ministry of Rum Tasting Competition Gold Medal - Premium Rum - 2007 Ministry of Rum Tasting Competition