Nabídka degustace rumů

rumové degustaceRumové degustace jsou skvělý způsob, jak obohatit Váš firemní večírek, nebo prožít netradiční zážitek. 

Chcete ochutnat luxusní rum?

Máte zájem dozvědět se o rumu více, proniknout do tajů výroby a historie, ochutnat prvotřídní produkty a přitom pohovořit s našimi „rumaři“, tedy odborníky na slovo vzatými? Kontaktujte nás a my se postaráme o jedinečný a nevšední zážitek zároveň.

Specializujeme se jak na řízené, tak i neřízené degustace těch nejlepších rumů a to pro privátní i firemní klientelu.

Naším cílem je neustálé získávání a zdokonalování odborných znalostí z oblasti rumů. Spolupracujeme přímo s majiteli destilérek v karibské oblasti a také odborníky z celého světa.

Degustaci vždy přizpůsobíme dle Vámi zadaných požadavků. Dbáme na odbornost, ale hlavně i zábavnou formu.

Řízené i neřízené degustace od GastroFriendsPro degustace rumu doporučujeme odborníky z GastroFriends. Ti Vám dokáží uspořádat degustaci i jiných destilátů, ale i dotvořit jej v kompletní gastronomický zážitek.

Řízené degustace pro veřejnost

Tento druh degustace je realizován vždy pro několik zájemců, kteří si chtějí užít zajímavý večer ve společnosti kvalitních rumů. Naši odborníci Vás provedou světem nepoznaných chutí vybraných značek a představí Vám historii tohoto ušlechtilého destilátu.

Většinou vybíráme dvě zajímavé rumové značky a degustujeme jejich různě stařené rumy. Díky tomu lze nejen zjistit, jak chutnají různě staré rumy, ale i rozdíl mezi jednotlivými destilérkami. Počet degustovaných druhů je vždy minimálně 8.

V případě zájmu nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a nebo volejte na číslo: 731 207 212 a my s Vámi obratem domluvíme vše potřebné.

Degustace rumu na firemním večírku

Jedná se o degustaci přímo ve Vaší firmě, nebo v prostorách, kdekoliv zrovna slavíte. Nabídněte zaměstnancům, i obchodním partnerům zajímavou zkušenost s luxusním rumem. Tato degustace může být jak řízená (výklad, souslednost ochutnávaných rumů,...), nebo neřízená [nikoliv nezřízená! :-) ] , kdy jsou láhve k ochutnávání ad hoc a kdy si naši rumoví experti u sklenky rumu se zájemci rádi popovídají. 

Výběr značek a rozsah degustace je vždy na individuální domluvě.

V případě zájmu nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo volejte na číslo: 731 207 212 a my s Vámi obratem domluvíme vše potřebné.