Santo Domingo rumy

Santo Domingo není jen název hlavního města Dominikánské republiky, ale i rumové řady, která je na trhu poměrně krátce a své místo na slunci si postupně hledá. Je ideální pro všechny, ve kterých dřímá srdce objevitele a vizionáře, pro všechny, kteří rádi zkoušejí a ochutnávají nové rumy.

Co všechny rumy Santo Domingo spojuje? Všechny rumy Santo Domingo jsou velkým příslibem do budoucna. Lahvovány jsou do vysokých štíhlých a elegantních lahví a do Evropy jsou dovážené jen ve velmi omezeném počtu. Sehnat některý z rumů Santo Domingo se tak rovná malému zázraku.

 

Jaký rum Santo Domingo koupit…

 

  • když chci míchat koktejl? Do koktejlu jsou vhodné oba rumy Santo Domingo, které nabízíme. Nicméně o trochu víc Santo Domingo Antaño Reserva, který má tmavě zlatou barvu, sladce máslovou vůni a smyslnou chuť. Je to rum, ve kterém tluče kubánské srdce.
  • když na ceně (ne)záleží? Značka Santo Domingo se může pochlubit velmi férovým poměrem ceny a kvality. A to u obou rumů, které máme v nabídce. Ještě výhodnější je potom tyto rumy koupit třeba během dovolené v Dominikáně – pak stojí opravdu pakatel v řádech jednotek dolarů.
  • když jsem rumový začátečník? Pak vám budou chutnat všechny rumy Santo Domingo, ale budete mít možná problém s jejich sehnáním. Co takhle vsadit spíše na značky, které jsou velmi snadno dostupné? Nabízí se třeba rumy Centenario a především jejich pětiletá a sedmiletá varianta.
  • když jsem rumový fajnšmekr? Rum Santo Domingo Elixir Antaño se na trhu objevil až na konci roku 2012. Je tedy velikou neznámou, ale zároveň velikou výzvou. Jeho chuť je velmi specifická, těžko popsatelná, ale díky tomu i nezaměnitelná. A pozor – není jednoduché ho sehnat!