Blog

Expedice "Zacapa" - 1. díl

Přečtěte si exkluzivní článek od našeho rumového ambasadora! Pokud vás někdy zajímalo, jak to vypadá v destilérce, jak se pro Zacapu pěstuje cukrová třtina a jak se Zacapa vyrábí, nabízíme vám toto unikátní povídání doplněné fotografiemi. Rozhodně stojí za přečtení.

Číst dál...

Petr Šarady - nový TopRum Ambassador

Dovolte nám představit našeho nového TopRum Ambassadora Petra Šaradyho. Rumový expert a velký odborník na produkty z Dominikánské republiky - zvláště na světoznámou produkci rodinného podniku Oliver&Oliver. Věříme, že Vás jeho povídání a znalosti obohatí a zaujmou, stejně jako nás.

Číst dál...

Degustace Ron Abuelo 12 Años Gran Reserva

Další z našich degustací. Dnes je to jeden z nejlepších rumů ve své třídě a opravdová lahůdka - Ron Abuelo 12 Gran Reserva. Tak jak obstál před vytrénovaným jazykem našeho experta? 

Číst dál...

Ochutnávka Rum Centenario Gran Legano 12

První ze série "ochutnávek" - degustací kvalitních rumů. Dnes si pro vás Honza připravil povídání o rumu z Kostariky: Centenario Gran Legano 12. 

Číst dál...

Já a rum - Jan Končel

Představením našeho skvělého TopRum Ambassadora Honzi Končela otevíráme náš TopRum Blog: místo, kde naleznete opravdu zajímavé informace ze světa rumu, popis degustací jednotlivých značek a rumové tipy a rady od našich expertů.

Číst dál...