Centenario rumy

Jsou prý esencí toho nejlepšího z Kostariky – rumy Centenario, které vznikají pod hlavičkou destilérky Centenario Internacional, rumové jedničky v Kostarice, jež vznikla už v roce 1969 – v jejich chuti se tak snoubí desítky let zkušeností.

 

Co rumy Centenario spojuje? Základní surovinou pro všechny rumy Centenario je cukrová třtina pěstovaná lokálně na unikátní vulkanické půdě. Ta všem propůjčuje nezaměnitelnou sladkost ve vůni i chuti. A každý rum Centenario pak jednoznačně poznáte podle koňské siluety a dvou do skla ražených erbů na lahvích.

 

Jaký rum Centernario koupit...

 

  • ... když chci míchat koktejl? Do koktejlů perfektně pasuje ovocná vůně a sladká chuť rumu Centenario 7 Años. Tmavší, o dva roky starší, jemnější, ale stále pro rumy perfektní volbou je potom Centenario 9 Años, který koktejlům propůjčí lehký nádech vanilky.
  • ... když na ceně (ne)záleží? Tmavě hnědý prémiový rum Centenario 25 Años je absolutní špičkou mezi pětadvacetiletými rumy. O to příjemněji pak překvapí jeho cena – která je v poměru k jeho kvalitě více než férová.
  • ... když jsem rumový začátečník? Příjemně sladkou vůni a lehkou chuť, ve které se odráží vanilka a karamel, má rum Centenario 12 Años. Překvapivě přívětivý k rumovým začátečníkům je i Centenario 20 Años, který je i přes své stáří pořád poměrně jemný a sladký.
  • ... když jsem rumový fajnšmekr? Tajemství jeho výroby je pečlivě střežené a jeho chuť překvapuje s každým dalším poválením na jazyku – takový je Centenario 25 Años. A vrcholem je potom Centenario 30 Años, údajně vůbec nejlepší rum planety.
Centenario 12y 0,7l
German Rum Fest - Silver: Centenario Gran Legado 12 Años Best buy rating: 90% TopRumy.cz - DOPORUČUJEME Rum je v cenové AKCI!
Centenario 20y 0,7l
ISW 2011 - silver medal International Review of Spirits Award, Gold Medal 2008 TopRumy.cz - DOPORUČUJEME Rum je v cenové AKCI!
Centenario 25y 0,7l
German rum festival Berlin - Gold: Centenario 25 años ISW 2011 - Gold Best buy rating: 92% Rum je v cenové AKCI!
Centenario 7y 0,7l
International Review of Spirits Award, Silver Medal 2007 TopRumy.cz - DOPORUČUJEME Rum je v cenové AKCI!