Millonario rumy

Peru – to nejsou jen ruiny Machu Picchu, ale i výborné rumy. Jedny z nejlepších se potom vyrábějí na severu Peru pod značkou Millonario. Perfektní suroviny, skvělá péče a promyšlený solera systém zrání z nich potom dělají pojem jak mezi laiky, tak odborníky.

 

Co všechny rumy Millonario spojuje? Výrobce Millonario klade důraz na originální a nepřehlédnutelné balení a všechny jejich rumy jsou proto krásně lahvovány. Pro chuť pak platí, že jsou výrazněji sladší než jiné značky rumů a sladkost je jedním z jejich poznávacích znamení.

 

Jaký rum Millonario koupit…

 

  • ... když chci míchat koktejl? Možná je ho do koktejlů trochu škoda, ale pravdou je, že v nich výborně chutná. Millonario 15 Solera Reserva má sladce pikantní vůni, ve které se snoubí sladkost melasy s exotickým kořením. Chuť je plná, sladká a zároveň jemná.
  • ... když chci styl? Rumy Millonario jsou proslulé svým balením. Millonario 15 Solera Reserva má „kabátek“ utkaný z trávy Toquilla, Millonario X.O. potom čeká na ochutnání v těžké lahvi, která se podobá flakonu parfému. A nejlepší je skutečnost, že obsah obal ještě výrazně předčí.
  • ... když jsem rumový začátečník? Pak můžete začít se sladkou chutí Millonario 15 Solera Reserva, nicméně znalec z něj asi bude mít více. Pro laiky jsou proto možná lepší mladší rumy, které stojí i nižší částky. Zkuste třeba pětiletý nebo sedmiletý Ron Abuelo.
  • ... když jsem rumový fajnšmekr? Komplet rumů, jež zrají v pečlivě vybraných sudech až dvacet let. To je rum Millonario X.O. – chuťově neuvěřitelně jemný luxusní rum, při jehož výrobě se podařilo snoubit moderní techniky s láskou a obrovskými znalostmi. Podle některých vůbec nejlepší rum světa.
Millonario 15 Solera Reserva Especial 0,7l
Gold medal at the international rum competition Master Award at Rum Master 2012 Internationl Spirits awards 2009 - gold
Millonario X.O. 0,7l
The 2012 Rum Howler Award for the Best Rum Spirits Business Super Premuim Rum 2009: Gold The Rum Masters London Winner